KATEGORİLER

22 Aralık 2013 Pazar

TEMETTÜ VE BEDELSİZ HİSSELERİNDE SO 10 YILDA YILLIK GETİRİ TABLOSU



HİSSE ADI
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
ADBGR
%44
%243
% 5
% 20
%-47
% 134
% 25
%-27
% 29
% 8,84
ADEL
%43
%131
%18
%-6
%-37
%215
%136
%70
%31
% 42
AKCNS
%22
%83
%26
%-10
%-62
%208
%19
%-6
%60
%21
BIMAS
-
%18
%130
%32
% 2
%121
%54
% 2
%69
% 2
BOLUC
%23
%172
%-1
%-4
%-43
%95
%7
%-13
% 21
% 81
CIMSA
%38
%134
% -1,5
% 4
%-59
%174
%42
%-19
% 33
% 45
DOAŞ
%-33
%74
%-13
%55
%-79
%175
%173
%-56
%226
%-7
EGEEN
%70
% 7
% 27
%-7
%-58
% 90
% 190
% 75
% 40
%-5
GARAN
%51
%102
%-3
%126
%-58
%149
%25
%-23
%61
%-23
ERBOS
%44
%10
%-8
%66
%-53
%70
%86
%54
%17
%0
FROTO
%19
%51
% 9
% 16
%-58
%141
%59
% 30
%54
% 16
GÖLTAŞ
%102
%213
%22
% 6
%-56
%61
% 74
%-29
%29
%-14
GOODY
% 4
% 7
% 36
%-30
%-58
% 92
% 90
% 88
% 61
%-19
HEKTAŞ
%0
% 60
%-9
% 25
%-45
% 82
%87
%-15
%66
%6
ISGSY
%-9
% 9
%9
% -22
%-39
% 111
% 53
%-3
% 68
% 45
ISYAT
% 65
% 48
%-6
%-9
%-24
% 150
% 11
%-25
% 45
% 3
KARTON
% 69
% 26
% -18
%-10
%-9
% 41
% 88
% 36
% 25
% 5
KONYA
%142
%127
%-13
%-26
%-24
%102
%251
% 23
%9
%-13
MARDİN
%57
%157
% 25
% 6
%-34
% 186
% 27
%-15
%0
%-14
OTKAR
% 47
% 78
% 79
% 42
%-54
% 87
% 45
% 18
% 84
% 42
PETUN
%152
% 86
% 29
% 77
%-49
%131
%74
%-8
% 33
% 25
PNSÜT
%128
%174
%-15
% 99
%-62
% 188
% 121
% 14
% 13
% 14
TOASO
%-11
% 20
% 77
% 28
%-80
% 318
% 76
%-21
% 88
% 48
TTRAK
% 9
% 64
% 61
% 29
%-69
% 136
%165
% 57
% 92
% 8
ÜNYEC
% 29
%187
% 8
% 65
%-57
% 101
% 41
%-8
% 62
% 12

8 Aralık 2013 Pazar

DİKKATİMİ ÇEKEN HİSSELER-08/12/2013

HİSSE............1.DİRENÇ.....2.DİRENÇ........STOPLOSS
OTKAR............68,25...............72................62,75
MUTGG.............27,30..............29,40...........23,35
AVOD................1,59..............1,75.............1,40
SEKUR..............2,75...............2,94.............2,56
MUTLU...............8,22..............8,88..............7,52
DARDL..............0,82.............0,88...............0,71
KRATL................1,29............1,38...............1,18
VESTL................1,88.............2,00..............1,70
BOSSA...............2,65.............2,88.............2,38
İNFO..................1,04............1,15..............0,94
GLYHO................1,38..............1,47...........1,24
ARENA................2,44..............2,56............2,30
LOGO..................5,12.............5,44............4,85
TRCAS................3,19.............3,36...........2,95

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLİDiR

24 Kasım 2013 Pazar

BU HAFTA DİKKATİMİ ÇEKENLER( 25 kasım 2013-29 kasım 2013)

HİSSE ADI...............1. DİRENÇ....2.DİRENÇ............STOPLOSS
DGATE.......................2,20..............2,38....................1,92
KLMSN........................3,68.............4,02.....................3,38
MGROS.......................18,60............19,70...................17,20
PINSU..........................3,78..............3,94...................3,56
SASA............................1,15.............1,28..................1,05
BRİSA...........................6,10..............6,42.................6,62
THYAO...........................7,70..............8,00.................7,35
COMDO..........................4,50.............4,84................4,12
DURDO..........................2,58.............2,76................2,30
TRCAS............................3,34............3,56................3,08
FLAP...............................1,31............1,44.................1,16
DYOBY...........................1,85.............2,08.................1,75

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR


27 Ekim 2013 Pazar

kısa vade dikkatimi çekenler: 28/10/2013-01/11/2013 haftası

hisse............1. direnç..............2. direnç...............stoploss
brsan..............36,30...................38,60.................33,50
petkim.............3,18.....................3,40...................2,90
komhl...............3,28....................3,62....................3,08
katmr...............3,80...................4,04....................3,38
ıttfh..................2,42...................2,61.....................2,21
thyao................8,80..................9,40....................8,12
tire...................1,21...................1,28..................1,12
artog.................3,80....................4,47................3,30
ayces.................5,40....................5,62................5,04
ffkrl...................4,90.....................5,30...............4,50
knfrt.................9,48......................9,98................9,02
kratl.................1,39.......................1,50...............1,24
yünsa...............5,84.......................6,20................5,30
anelt.................3,30.......................3,75...............3,00
nugyo...............6,42.......................6,84.................5,92
lkmnh................6,34.......................6,60................5,64
megap...............1,31......................1,40.................1,16
not: bu hafta hisse çok. böyle olduğu zamanlarda endeks genellikle döner. endeksin döndüğü yerdede yukarı yönlü hareket gelmez. onun için stopları yakına koyuyorumki elimizde patlamasın. yatırım tavsiyesi değildir

6 Ekim 2013 Pazar

TEMETTÜ VE BEDELSİZ HİSSELERİNİN 1,3,5,10 VE 16 YILLIK GETİRİLERİ



HİSSE ADI
1 YILLIK GETİRİ
3 YILLIK GETİRİ
5 YILLIK GETİRİ
10 YILLIK GETİRİ
16 YILLIK GETİRİ
İŞYAT
% 16,87
% 15,48
% 169
% 592
% 9600
İŞGSY
% 73
% 176
% 675
% 278
-
ADBGR
% 25
% 14,77
% 159
% 1136
% 13500
ALCAR
% -16
% 87,54
% 288
% 288
%2587
ASELSAN
% 33
% 203
% 1133
% 1332
% 22100
BAGFAŞ
%-32
% -2,23
% 73
% 868
%2332
BİMAŞ
% 15,38
% 111
% 420
% 2025
-
BOLUC
% 90
% 81
% 205
% 615
%7533
DESPC
%-14
%-46
-
-
-
DOAŞ
% 64
% 128
% 777
% 245
-
EGEEN
% -10
% 251
% 826
% 927
% 4780
ENKAİ
% 51
% 43
% 126
% 628
% 836
ERBOS
% 20
% 103
% 459
% 620
% 4622
EREĞLİ
% 31
% 11
% 62
% 651
% 4860
FROTO
% 65
% 194
% 677
% 1161
% 13900
GÖLTAŞ
%-5,55
% -20
% 110
% 961
% 2500
GOODY
% 2,28
% 177
% 527
% 368
% 1534
HEKTAŞ
% 28
% 67
% 244
% 463
% 3280
ISFİN
% 3,41
% 3,41
% 250
% 658
% 506
KARTON
% 1
% 58
% 409
% 688
% 7112
KONYA
% -12
% 82
% 884
% 2744
% 23608
MARDİN
% -15
% -30
% 100
% 831
% 40900
OTOKAR
% 60
% 337
% 611
% 2641
% 20000
PETUN
% 37,80
% 48
% 352
% 3468
% 2981
PNSÜT
% 21
% 107
%591
% 5150
% 13900
THYAO
% 123
% 79
% 947
% 866
% 2592
TOASO
% 57
% 102
% 605
% 800
% 5129
T.S.K.B
% 13
% 50
% 402
%2916
% 18000
TTKOM
% 5,70
% 36
% 223
-
-
TTRAK
% 66
% 349
% 1124
% 1867
-
TÜPRAŞ
% 12
% 42
% 228
% 745
% 7000
ÜNYEC
% 46
% 48
% 197
% 1139
% 12600










































baktıklarımdan kısa vadede olumlu hareket yapabilecekler....06/10/2013

hisse............1.direnç..............2.direnç....................stoploss
ipek...............5,62....................6,20...........................5,20
tkfen.............4,93....................5,54...........................4,50
ykgyo............1,54...................1,66...........................1,44
bayrd............5,60.....................6,02.........................5,30
katmerciler.....3,70....................3,94..........................3,40
fmizp...............14,25................14,95.........................13,00
samat...............2,18.................2,42........................... 1,93
polho................2,32.................2,45...........................2,12
olmip................5,98.................6,26............................5,52
mepet...............2,30................2,49............................2,02

yatırım tavsiyesi değildir.